Ingela Palmertz seriegrafi
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
INGELA PALMERTZ (född 1941). Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 42/130
Kuntoraportti
741177
Päivämäärä:
2020-03-01