Magnus Enckell

Magnus Enckell
Magnus Enckell
Magnus Enckell
Magnus Enckell
Magnus Enckell
Magnus Enckell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAGNUS ENCKELL (Finland, 1870-1925): Landskap, monogramsignerad och daterad 1916, akvarell på papper uppförd på duk, ca 40x28 cm

741190

2020-02-24