Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
GÉRARD BOUVIER (född 1942), Don Quixote, signerad och daterad Bouvier 1988, metall - svetsade nysilverbestick, höjd 30 cm, längd 32 cm
741198
2020-02-24