Gérard Bouvier

Gérard Bouvier
Gérard Bouvier
Gérard Bouvier
Gérard Bouvier
Gérard Bouvier
Gérard Bouvier
Gérard Bouvier
Gérard Bouvier
Gérard Bouvier
Gérard Bouvier
Gérard Bouvier
Gérard Bouvier
Gérard Bouvier
Gérard Bouvier

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

GÉRARD BOUVIER (född 1942), Don Quixote, signerad och daterad Bouvier 1988, metall - svetsade nysilverbestick, höjd 30 cm, längd 32 cm

741198

2020-02-24