Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MADELEINE PYK (Född 1934): "Marsielle ostron baren", blandteknik, signerad och daterad 1967, dagmått 16,5 x 16,5 cm.
Gulnad, mindre fläckar.
741201
2020-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här