Madeleine Pyk

Madeleine Pyk
Madeleine Pyk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (Född 1934): "Marsielle ostron baren", blandteknik, signerad och daterad 1967, dagmått 16,5 x 16,5 cm.

Gulnad, mindre fläckar.

741201

2020-02-24