Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
DJUPT STEKFAT, kompaniporslin, Kina, Qingdynastin, Jiaqing (1796-1820), dekor av pagodlandskap i underglasyrblått, längd 36,5 cm, bredd 27,5 cm.
Bruksslitage, kantnagg.
741214
2020-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här