Klubbat för:
6 200 SEK
7 000 SEK
ALVAR AALTO (1898-1967), "Savoy", vas, glas, Iittala, Finland, ca 1970, underfång i vitt, signerad Alvar Aalto, höjd 30 cm
Smärre nagg
741224
2020-02-24