Källemo fåtöljer

Källemo fåtöljer
Källemo fåtöljer
Källemo fåtöljer
Källemo fåtöljer
Källemo fåtöljer
Källemo fåtöljer
Källemo fåtöljer
Källemo fåtöljer
Källemo fåtöljer
Källemo fåtöljer

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 800 SEK

GUNNAR MYRSTRAND, fåtöljer, 1 par, stomme i massiv ek, textilkädd sittplymå samt rygg, 1960-tal, brännmärkt Källemo, höjd ca 63, sitthöjd 32 cm

Bruksslitage, senare op-mönstrad klädsel

741238

2020-02-27