Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 800 SEK
GUNNAR MYRSTRAND, fåtöljer, 1 par, stomme i massiv ek, textilkädd sittplymå samt rygg, 1960-tal, brännmärkt Källemo, höjd ca 63, sitthöjd 32 cm
Bruksslitage, senare op-mönstrad klädsel
741238
2020-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här