Marianne Taube
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARIANNE TAUBE (1928-1992), olja på duk, otydligt signerad och daterad -86, bildmått ca 60x73 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
Framstår i gott skick
741240
2020-03-08