Marianne Taube

Marianne Taube
Marianne Taube
Marianne Taube
Marianne Taube

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIANNE TAUBE (1928-1992), olja på duk, otydligt signerad och daterad -86, bildmått ca 60x73 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

Framstår i gott skick

741240

2020-03-08