Birgitta Liljebladh

Birgitta Liljebladh
Birgitta Liljebladh
Birgitta Liljebladh
Birgitta Liljebladh

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BIRGITTA LILJEBLADH (född 1924), Landskapsmotiv, signerad och daterad -75, olja på duk uppfodrad på pannå, bildmått ca 49x59 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

Framstår i gott skick

741246

2020-03-08