Atlantic damarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 500 SEK

ATLANTIC, damur, 1960-tal, manuell, plexiglas, länk i 18 k guld (x-länk ej original), längd ca 170 mm, diameter 17,5 mm, vikt ca 21,9 g

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, slitage och skadad urtavla

741254

2020-03-02