Atlantic damarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 500 SEK
ATLANTIC, damur, 1960-tal, manuell, plexiglas, länk i 18 k guld (x-länk ej original), längd ca 170 mm, diameter 17,5 mm, vikt ca 21,9 g
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, slitage och skadad urtavla
741254
2020-03-02