Tallrikar

Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 2 par, porslin, Japan, 1900-talets början, Imari samt Kakiemon, diameter 21,5-23 cm

Nagg, slitage, spricka

741255

2020-02-26