Ljusstakar ett par sengustavianska

Klubbat för:

5 600 SEK

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, omkring år 1800, träfot med mässingshållare, höjd 37 cm

Skador, slitage, renoverade samt kompletterade, delarna ej ursprungligen tillhörande.

741264

2020-02-24