Klubbat för:
5 600 SEK
5 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, omkring år 1800, träfot med mässingshållare, höjd 37 cm
Skador, slitage, renoverade samt kompletterade, delarna ej ursprungligen tillhörande.
741264
2020-02-24