Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
150 EUR
TAISTO KAASINEN VÄGGPLAKETT, Fisk, stengods, signerad Taisto Kaasinen Upsala-Ekeby, 44 x 22,5 cm
Smärre slitage.
741271
2020-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här