Fisk relief av Taisto Kaasinen

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

150 EUR

TAISTO KAASINEN VÄGGPLAKETT, Fisk, stengods, signerad Taisto Kaasinen Upsala-Ekeby, 44 x 22,5 cm

Smärre slitage.

741271

2020-03-09