Vägg relieff av Annikki Hovisaari
Klubbat för:
85 EUR
Arviointi
150 EUR
Kuvaus
ANNIKKI HOVISAARI, väggplatta, Äpplen, stengods, signerad A. Hovisaari, Arabia 1900-talets senare hälft, 43 x 10,5 cm
Kuntoraportti
741279
Päivämäärä:
2020-03-09