Saltkar

Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR, 1 par, silver, blå glasinsatser, dekor av storkar, 1900-talets början, otydliga stämplar, höjd ca 10 cm

Nagg, något sneda

741291

2020-02-24