Paul Wunderlich färglitografi

Paul Wunderlich färglitografi
Paul Wunderlich färglitografi
Paul Wunderlich färglitografi
Paul Wunderlich färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL WUNDERLICH (1927-2010): "Türkiche Bad", signerad Wunderlich, 2/75, 1973, färglitografi, bladmått ca 66x50 cm
UTSTÄLLD: Galleri Östermalm

741296

2020-02-24