Zenith herrfickur i 14 k guld

Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld
Zenith herrfickur i 14 k guld

Klubbat för:

6 200 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

ZENITH, fickur, 14 k, 1900-tal, savonett, innerlock i metall, vitemaljerad urtavla, boettnr. 334487, diameter 51 mm, vikt va 88g

Kuntoraportti

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, invändigt med gravyr, bucklor, monogram

741302

Päivämäärä:

2020-03-02