Zenith herrfickur i 14 k guld
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
ZENITH, fickur, 14 k, 1900-tal, savonett, innerlock i metall, vitemaljerad urtavla, boettnr. 334487, diameter 51 mm, vikt va 88g
Kuntoraportti
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, invändigt med gravyr, bucklor, monogram
741302
Päivämäärä:
2020-03-02