Byarum trädgårdssoffa

Byarum trädgårdssoffa
Byarum trädgårdssoffa
Byarum trädgårdssoffa
Byarum trädgårdssoffa
Byarum trädgårdssoffa
Byarum trädgårdssoffa
Byarum trädgårdssoffa
Byarum trädgårdssoffa
Byarum trädgårdssoffa
Byarum trädgårdssoffa

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYARUM, trädgårdssoffa, 1900-tal, målat gjutjärn och trä, sitthöjd ca 45, längd 156 samt djup 57 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

741319

2020-02-29