Strålkastare Strand Electric
Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
STRÅLKASTARE, följespott, 1900-talets mitt, märkt Strand Electric, grålackerad metall, på trepassfot, höjd ca 120, bredd ca 35 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
741322
2020-03-02