Vägglampa utomhus
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STALLAMPA, utomhusvägglampa, 1900-talets första hälft, industrimodell, grålackerad plåtskärm, längd ca 77, diameter skärm ca 42 cm
Slitage, slitage på skärm, repor, rostangripen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
741324
2020-03-02