Vägglampa utomhus

Vägglampa utomhus
Vägglampa utomhus
Vägglampa utomhus
Vägglampa utomhus
Vägglampa utomhus
Vägglampa utomhus

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

STALLAMPA, utomhusvägglampa, 1900-talets första hälft, industrimodell, grålackerad plåtskärm, längd ca 77, diameter skärm ca 42 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, slitage på skärm, repor, rostangripen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

741324

2020-03-02