Klubbat för:
820 EUR
600 EUR
SVANTE SKOGH, SKRIVBORD, "Pl. Uddebo", AB Möbelfabriken Balder, Vaggeryd, 1950-tal, teak och teakfaner, sex lådor, längd 135, bredd 70, höjd 74 cm
Smärre slitage, nyckel saknas
741326
2020-04-19