Skrivbord "Pl. Uddebo" design Svante Skogh

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

820 EUR

600 EUR

SVANTE SKOGH, SKRIVBORD, "Pl. Uddebo", AB Möbelfabriken Balder, Vaggeryd, 1950-tal, teak och teakfaner, sex lådor, längd 135, bredd 70, höjd 74 cm

Smärre slitage, nyckel saknas

741326

2020-04-19