Gösta Krehl oljemålning

Gösta Krehl oljemålning
Gösta Krehl oljemålning
Gösta Krehl oljemålning
Gösta Krehl oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

GÖSTA KREHL (1860-1899): porträtt, olja på duk, signerad och daterad Djursholm jan 1898, 150 x 110 cm.

Färgbortfall.

741328

2020-03-03