Takarmatur enligt uppgift Finland

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets mitt, enligt uppgift Finland, 3 ljuspunkter, mässing, kupor i opalinglas, höjd 114 cm

Ytskador, fläckar

741340

2020-02-24