Klubbat för:
220 EUR
Utropspris
150 EUR
PREBEN DAL, TAKLAMPA, "Symfoni", Hans Fölsgaard A/S, Danmark, formgiven 1962, Lackerad plåt, höjd ca 30,5, 30 x 30 cm
Ej funktionstestad, smärre bruksslitage, repor
741347
2020-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här