Taklampa "Symfoni" design Preben Dal

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

150 EUR

PREBEN DAL, TAKLAMPA, "Symfoni", Hans Fölsgaard A/S, Danmark, formgiven 1962, Lackerad plåt, höjd ca 30,5, 30 x 30 cm

Ej funktionstestad, smärre bruksslitage, repor

741347

2020-03-09