Martin August Christian "Mac" Tisell

Martin August Christian
Martin August Christian

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MARTIN AUGUST CHRISTIAN "MAC" TISELL (1870-1924): "Angelina", teckning, signerad och daterad Feb 92, dagmått 42 x 35 cm.

Gulnad fläckar, små hål, ej examinard ur ram.

741352

2020-03-03