Draperier jugend
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DRAPERIER, 2 par, 1900-talets början, jugend, ylle, broderier och applikationer i gult och grönt mot röd botten, 1 par ca 235x39 det andra 250x39 cm
Enstaka mindre lagning, smärre färgförändringar/fläckar
741353
2020-02-24