Draperier jugend

Draperier jugend
Draperier jugend
Draperier jugend
Draperier jugend
Draperier jugend
Draperier jugend

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

DRAPERIER, 2 par, 1900-talets början, jugend, ylle, broderier och applikationer i gult och grönt mot röd botten, 1 par ca 235x39 det andra 250x39 cm

Zustandsbeschreibung

Enstaka mindre lagning, smärre färgförändringar/fläckar

741353

2020-02-24