Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FOTOGENLAMPA för bord, jugend, tidigt 1900-tal, mässing, delvis frostad kupa, höjd ca 56 cm

Funktionen garanteras ej, slitage

741354

2020-03-02