Kuvertväska bag Dior

Kuvertväska bag Dior
Kuvertväska bag Dior
Kuvertväska bag Dior
Kuvertväska bag Dior
Kuvertväska bag Dior
Kuvertväska bag Dior
Kuvertväska bag Dior
Kuvertväska bag Dior
Kuvertväska bag Dior
Kuvertväska bag Dior

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTIAN DIOR, kuvertväska, bag, 1970-tal, monogrammönster, skinndetaljer i vinrött, spännen delvis i gulmetall, invändigt märkta Christian Dior Made in France, ca 18x29x2 resp 70x40x5 cm

Bagen med slitage samt tryckknapp saknas

741378

2020-02-24