Art Deco skulprur sign. W. Kraft

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

200 EUR

ART DECO SKULPTUR, signerad W. Kraft, patinerad brons på marmorsockel, total höjd 38 cm.

741384

2020-03-09