Ljuskrona "Cubic" design Gaetano Sciolari
Klubbat för:
520 EUR
Utropspris
400 EUR
GAETANO SCIOLARI, TAKLAMPA, "Cubic", Sciolari Illuminazione Italy, omkr 1970/80-tal, kromad metall och aluminium, 9 ljuspunkter, höjd ca 60 cm, diameter 45 cm
Bruksslitage, gulnade/spruckna akrylkupor, ej funktionstestad.
741398
2020-04-19