Ljuskrona "Cubic" design Gaetano Sciolari

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

520 EUR

Utropspris

400 EUR

GAETANO SCIOLARI, TAKLAMPA, "Cubic", Sciolari Illuminazione Italy, omkr 1970/80-tal, kromad metall och aluminium, 9 ljuspunkter, höjd ca 60 cm, diameter 45 cm

Bruksslitage, gulnade/spruckna akrylkupor, ej funktionstestad.

741398

2020-04-19