Soffor Peter Hvidt & Orla Mölgaard

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MÖLGAARD, "Minerva", soffor, 2 st., teak, med lösa plymåer klädda i grön textil, skyltmärkt France & Sön, Danmark, 1960-tal, längd 210 resp.120 cm, sitthöjd 40 cm, sittdjup 54 cm

Mindre soffa med lagning, sidostöd saknas, 1 st resårband saknas, märken förekommer

741446

2020-02-26