Dosa

Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA, 1700-tal, näver, med reliefdekor i form av änglar, höjd 3, 9,5x4,5 cm

Smärre skador

741467

2020-02-25