Birgit Forssell

Birgit Forssell
Birgit Forssell
Birgit Forssell
Birgit Forssell
Birgit Forssell
Birgit Forssell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGIT FORSSEL, (född 1909): Ballerina, signerad och daterad Birgitt Forssell 1965, olja på duk, 40x32

741470

2020-03-02