Edition Luxe Omega Fickur 1920-tal 14K
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
OMEGA, fickur, 1920-tal, 14K, rödguld, manuellt urverk, ankargång, mineralglas, inre lock guld, liten separat sekundvisare, verk nr. 6219987, diam ca 50 mm, vikt ca 73.3 g, box original medföljer
Klockkedja, 18K, rödguld, svenska kontrollstämplar, modell Pansar, längd ca 29 cm, vikt ca 18.3 g
God kondition. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
741494
2020-03-29