Edition Luxe Omega Fickur 1920-tal 14K

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OMEGA, fickur, 1920-tal, 14K, rödguld, manuellt urverk, ankargång, mineralglas, inre lock guld, liten separat sekundvisare, verk nr. 6219987, diam ca 50 mm, vikt ca 73.3 g, box original medföljer

Klockkedja, 18K, rödguld, svenska kontrollstämplar, modell Pansar, längd ca 29 cm, vikt ca 18.3 g

God kondition. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

741494

2020-03-29