Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EMALJSKYLTAR (2) 1900-talets mitt, B F Goodrich samt Persil, ca 33x72 cm samt 32x49 cm
Fläckvis slitage på den större, bruks och åldersrelaterat slitage, mindre rostangrepp
741514
2020-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här