Byrå/bord i form av en koffert

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, i form av en koffert, 1900-tal, klädd i brunt läder med trädetaljer, en sida med två lådor, läderhandtag, höjd 49, 44x444 cm

mindre slitage

741521

2020-03-08