Fredrik Kayser, sideboard, Norge, 1960-tal

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FREDRICK KAYSER, "Spekter", sideboard, Skei & Co Möbelfabrik, Norge, 1960-tal, teak, fronten med fem lådor samt skjutdörrar, höjd 78,5, 195 x 48 cm

smärre slitage, fuktfäckar

741523

2020-03-08