Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FREDRICK KAYSER, "Spekter", sideboard, Skei & Co Möbelfabrik, Norge, 1960-tal, teak, fronten med fem lådor samt skjutdörrar, höjd 78,5, 195 x 48 cm
smärre slitage, fuktfäckar
741523
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här