Vagga empirestil

Vagga empirestil
Vagga empirestil
Vagga empirestil
Vagga empirestil
Vagga empirestil
Vagga empirestil
Vagga empirestil
Vagga empirestil
Vagga empirestil
Vagga empirestil
Vagga empirestil
Vagga empirestil
Vagga empirestil
Vagga empirestil
Vagga empirestil
Vagga empirestil
Vagga empirestil
Vagga empirestil

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VAGGA, empirestil, omkring 1900, fanerad mahogny, delvis förgyllda beslag i metall och mässing, dekor av lister, knoppar och ansiktsmaskaroner, medföljer kerub i bronspatinerad gips för alternativ montering på krönstolpe, höjd 160, 120 x 52 cm

PROVENIENS: Stopalo

Skador, lagningar, kompletteringar, ställvisa delar saknas

741542

2020-03-08