Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kopia efter Albert Rieger, landskapmotiv, olja på duk, ca 83x112 cm

Duklagning, tryckmärken

741544

2020-02-25