Vägglampor / utebelysning

Vägglampor / utebelysning
Vägglampor / utebelysning
Vägglampor / utebelysning
Vägglampor / utebelysning
Vägglampor / utebelysning
Vägglampor / utebelysning
Vägglampor / utebelysning
Vägglampor / utebelysning
Vägglampor / utebelysning
Vägglampor / utebelysning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGLAMPOR / UTEBELYSNING, i vagnslampemodell, empirestil, patinerad mässing och glas, 1900-tal, höjd ca 77 cm

Slitage/patina, ej funktionstestade

741545

2020-02-28