Esaias Thorén oljemålning

Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Stilleben med fiskar, signerad och daterad E Thoren 1950, olja på pannå, ca 46x38 cm

741551

2020-02-25