Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIN, 1800-tal, empirestil, fanérat i mahogny, dekor av intarsia, invändigt med årtalet 1879, höjd ca 11, 28x18 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador
741558
2020-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här