Skrin empirestil

Skrin empirestil
Skrin empirestil
Skrin empirestil
Skrin empirestil
Skrin empirestil
Skrin empirestil
Skrin empirestil
Skrin empirestil
Skrin empirestil
Skrin empirestil
Skrin empirestil
Skrin empirestil
Skrin empirestil
Skrin empirestil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, 1800-tal, empirestil, fanérat i mahogny, dekor av intarsia, invändigt med årtalet 1879, höjd ca 11, 28x18 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador

741558

2020-02-25