Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, skuren i trä, bronserad, ca 54x26 cm

Nagg, slitage

741588

2020-03-02