Lars Fohlin oljemålning

Lars Fohlin oljemålning
Lars Fohlin oljemålning
Lars Fohlin oljemålning
Lars Fohlin oljemålning
Lars Fohlin oljemålning
Lars Fohlin oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS FOHLIN (1934-1997): Komposition, olja på duk, signerad L.Fohlin, ca 50x52 cm

741610

2020-02-25